Hakkımızda

Üretimde kaliteyle birlikte ürettiği ürün kalemlerini de geliştirmek her yıl yeni gruplarla büyümeyi hedef edinmiştir.

Yılların deneyimi ve birikimini üretimde değerlendirmek amacıyla pazarlamasını yaptığı ürünleri üretmek için 2014 yılında üretim merkezini kurmuştur. Bu tarihten itibaren Piruz Sağlık Hizmetleri, üretim yapan bir firma kimliği kazanmıştır. EN ISO 9001:2000 ve EN ISO:13485:2000 kalite belgelerine de sahip olan Piruz Sağlık Hizmetleri üretimde öncü olmayı amaç edinmiştir.  “Pirmax”  markasıyla pazarlama faaliyetlerine sürdüren firmamız yurtiçi, yurtdışı satışları ve oluşturduğu istihdam alanlarıyla ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır.  Bugün Kilis Organize Sanayi bölgesinde kurduğu üretim tesisleri AB standartlarında üretim yapmaktadır.  Üretim departmanında çalışan ekibimizin sürekli gelişmesine yönelik hizmet içi eğitimlerle kalite standartlarını arttırmayı amaçlıyoruz. Teknolojideki gelişmeleri ve otomasyon teknolojisini adım adım takip ederek üretimimiz için gerekli sistemleri üretimimiz için kullanıyoruz. Hidrofilik katater üretiminde bir ilki gerçekleştirdik. Üretimin bütün safhalarında kendi öz kaynaklarını kullanan markamız bölge ekonomisine de katkı sağlamaktadır.

Şirketimiz 01.01.2014 tarihinde ağırlıklı olarak sağlık hizmetleri alanında faaliyette bulunmak üzere Gaziantep ilinde kurulmuştur. Zaman içerisinde şirketimiz, özellikle engellilere yönelik ürünler üzerinde yoğunlaşmış, başta kamu kuruluşları ve uluslararası yardım kuruluşları olmak üzere kamu ve özel sektörün her alanında oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olmuştur. Şirketimiz, faaliyetlerini uzunca bir süre ithalata dayalı olarak sürdürmeye mecbur kalmıştır. Zira ülkemizde, engelli insanların en önemli ihtiyacı olan olan tekerlekli sandalyeler üretilmemektedir.

Şirketimiz, sayın cumhurbaşkanımızın yerli ve milli üretim konusundaki hassasiyetleri ve teşviklerini göz önünde bulundurarak, ülkemizde ağırlıklı olarak ithalata dayalı ürünlerle hizmet sunulan sağlık sektöründe, yerli ve milli üretim yapmayı hedeflemiştir. Bu amaçla 2019 yılında Kilis Organize Sanayi Bölgesinde üretim tesisi kurmaya başlamış ve yatırımın 2020 yılında tamamlayarak hizmete açmış ve şirket merkezini Kilis iline taşımıştır. Hali hazırda Kilis Organize Sanayi Bölgesinde T.C. SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI ***** nolu sanayi sicil numaralı Sanayi Sicil Belgesine dayalı olarak Pirmax ve Piruz markaları altında manüel ve akülü tekerlekli sandalye üretimi yapmaktayız.

-

-

-